Březen 2010

What´s new

1. března 2010 v 14:27 | Inly
Ozývám se, z části proto, abych ukázala, že ještě žiju.
Nadšení z blogování u mě už nějak opadlo, vždycky, když něco chci říct, tak to udělám na Faceu, i když už je tak nějak komerční.
Už ani moc nepíšu komenty na jiné blogy, ale chodím na ně. Prostě mám jen čtecí náladu. Ale slibuju, že to všechno vynahradím a budu vás zase všechny otravovat. =D
Ale zatím nezoufejte, do pátku budu pracovně vytížená. Určitě se ptáte, jak může být středoškolák pracovně vytíženej. I já znám blogy jistých pracujících lidí, který nemají skoro vůbec žádný čas.
Ale zpět k tématu. První věc, kterou potřebuju dokončit, je ročníková práce. Ano, je to pořád a pořád ona. Na začátku šk. roku jsem si slíbila, že jí dokončím o Vánocích, jenže sliby chyby. Zmohla jsem se jen na teoretickou část.
Jenže teď to změním. Musím jí dokončit do konce března, takže po jarních prázdninách (který máme tento týden) jí budu odevzdávat. A pak bych se konečně mohla vrátit ke psaní povídky, jejíž poslední kapitolu jsem sem dala asi někdy v červenci. Neslibuju, že tu budou pokráčka hned, jak ročníkovku dokončím- sliby chyby, jak už jsem psala. Koukala jsem se do sešitů a materiálů mám víc než dost =D Můžete se těšit, už od začátku psaní vím, jak to všechno skončí, muhaha. =D
Mějte se hezky,
Inly

P.S.- Jsem happy, protože mě potěšila jedna věc =D =D =D