Leden 2010

-22 stupňů a moje bílý vlásky

30. ledna 2010 v 14:55 | Inly

Ve středu, kdy bylo -22 stupňů, jsem šla do školy pěšky, až mi z toho omrzly vlasy. Ve čtvrtek, kdy bylo jen -5, jela jsem mhd. Jsem hloupá.
A právě v tu středu jsme měli projektový den. Nacvičování evakulace, která dopadla tak, že kdyby opravdu hořelo, tak by polovička zahynula. Potom různý přednášky o krvácení, chemických katastrofách, hasičích, policajtech a o zlomeninách, při čemž jsem málem měla uraženou palici. Bylo to tak, že každá skupina se zaobírala určitou zlomeninou no a my jsme měli klíční kost. Zraněného jsme měli ošetřit a na nosítkách ho přenášet přes různý kotáry a překážky. Zraněná jsem byla já. Nechtějte ani vědět, jak se mohlo stát, že mi málem urazili palici . Ale bylo to dost vtipný . Výborně se o tomto dnu vyjádřila moje kamarádka →TADY←. LOL

Jaký bylo vysvědčení? Sice to nechápu, ale mám lepší vysvědčení než na základce. Teď mám jednu dvojku a to z fyziky. Nevím, jakej magor se rozhodl zavést na OA fyziku. Na základce jsem měla obvykle dvě nebo tři.
Ale nestěžuju si .

A teď mě budete nesnášet: Nejen, že jsme měli pololetní volno v pátek, ale máme ho i v pondělí i v úterý . Když to tak vezmu, je to vlastně ředitelský volno, aby se ušetřilo za elektřinu a za vytápění, když se tak hezky a hodně celou zimu topilo, až se z toho nedalo dýchat.
To víte, ekonomická škola. Všechno to berou ekonomicky. (Gympl nepočítám)

A teď tu vysedávám u počítače, páč ven se jít nedá. Ještě zapadnu ve sněhu. Taky máte u vás tolik sněhu? Mě už ta zima štve. Už chci jaro a pak léto. Ale nejdřív hlavně oblevu. V takový kose do školy chodit nebudu. (I když mi nic jinýho nezbývá..)

Tak to bylo krátké shrnutí o událostech, ktetý se mi tenhle týden přihodily.
Paa
Inly


Zůstat, či nezůstat

10. ledna 2010 v 14:48 | Inly

Zdravím,
po dlouhé době jsem se rozhodla opět zasednout k blogu.cz a napsat nějaký úúžasný, chválihodný a ...... No to je jedno, rozhodla jsem se konečně napsat něco, co by tu mohlo vydržet další dva týdny, než se zas odhodlám a něčím přispěju .
Poslední dobou (asi tak před týdnem) mě posedl blogspot.com. Už na něm mám dva blogy a jedním z nich (založeným někdy dva dny před Vánoci) jsem se zabývala víckrát. Chtěla jsem zkusit mezinárodní blogování a musím říct, že blogspot.com je kolikrát lepší než blog.cz. Ale přesto se pořád vracím sem na blog.cz. Něco mě tu drží a už mě to štve . Ale stejně mám někdy (někdy pořád) myšlenky na to, že tady s tímhle blogem seknu a přesunu se na blogspot. Odkaz na ten blog sem zatím dávat nebudu, nevím, jestli tam budu chodit na 100%. Zatím nemusíte mít strach, ZATÍM zůstávám tady .

A jaký jste si dali předsevzetí? Já si jich dala hned několik, i když vím, že tak za půl roku už si na ně ani nevzpomenu .
Moje předsevzetí je následující: 1. Nekousat si nehty a neloupat si lak na nehtech. Výsledek? Včera jsem byla tak nějak nervozní a první, co mi padlo takřka pod zuby byly právě nehty. A loupání laku? Copak nechápete, jak se někdy hodiny ve škole tak strašně vlečou?
2. Neprokřupávat si klouby. Nechci pak být za pár let vyklepaná a nechci, aby mi při každým kroku šlo pěkně nahlas slyšet "křup, křup, křup...." Na rukách mi klouby ani tak nekřupou, jenom pravý malíček. Jinak mi křupe pravý kotník a všechny prsty u nohou. Nevím, jak jsem to dokázala, ale rozhodně dokážu s tím přestat.
3. Dopsat aspoň jednu povídku, co tu zveřejňuju. Mám totiž sklony k tomu, že když něco začnu, už se nemám k tomu, abych něco dokončila. Takže místo tutoho blogování bych mohla psát další pokráčko, co říkáte?
A pak další osobní předsevzetí, který už nikoho nemusí zajímat .

Na PEK si máme vyrobit jakýsi karton, který si zavěsíme na provázku za krk a tím pádem bychom údajně měli psát na stroji, aniž bychom viděli na klávesnici. Takže lidi pozor: SCHÁNÍM KARTON Zn. Do zítřka!!

Obarvila jsem si vlasy. Mělo to být zrzavý. Místo toho to mám hnědo-červený. (Viz. FB) A proč? Mám moc tmavý vlasy a na zesvětlení rozhodně nepůjdu. Ani za žvýkačky.

Lidé.cz pro mě už postupně umíraj.

Taky u vás pěkně nasněžilo? A prej bude i -20!! Uáá, já nechci zítra do školy tak daleko!! Pojedu MHD! A mě každej přemlouvá jak chce. "Něco pro zdraví" můžu dělat v létě . (Heh, nebyla jsem to já, kdo to "něco pro zdraví" tolik propagoval??....)

Předchozí kecy o sněhu mě napadly proto, že jsem se před chvilkou podívala z okna. A teď už víte, kam chodím na ty nápady v článcích. Stačí koukat z okna .

Tak děti, užívejte si neděli, já se zas někdy ozvu .
Paa
Inly

P.S.- Všimli jste si, že už místo "F" nepíšu "Ph" a že už nepíšu v těch trapných zkratkách? Mám už totiž dost "kurWení" češtiny.

Happy New Year 2010

1. ledna 2010 v 14:10 | Inly

Všem do nového roku přeju hodně štěstí, zdraví, lásky, přátel ,úspěchů a ať se vám daří dodržovat svoje předsevzetí
With love,
Inly