Prosinec 2009

Christmas shopping

28. prosince 2009 v 21:33 | Inly |  My photos


Ahooj,
Dnes jsem vyrazila na povánoční nákupy. Napadlo mě, že s dvěma svetříky a trikem se nemůžu spokojit . V CČ jsou photky úlovků .
Jinak všude všichni rozhlašujou, jaký jsou teď VELKÝ slevy. Na žádnou jsem KUPODIVU nenarazila.
 Inlynko, už nemluv tak jedovatě .


Veselé Vánoce =D

24. prosince 2009 v 13:08 | Inly


Ahooj,
dnes je ten dlouho očekávaný den a tak všem přeju Šťastné a Veselé Vánoce, hodně štěstí, zdraví, lásky, dárečků a úspěchů v novém roce a ať se vám splní všechna přání
Inly

Vánoce jsou za chvíli tady a já ještě nemám dárky =D

12. prosince 2009 v 16:33 | Inly

Ahooj lidi,
dneska jsem se konečně dokopala k tomu, abych začala dělat ročníkovou práci. Už vidím, jak mi po dokončení práce budou lézt akciový společnosti krkem
Jinak jsem taky po dlooouhý době napíchla foták k počítači a aktualizovala si photky na svým Facebooku. Už jsem totiž dloouho žádný nový photky nikam nedávala. Vlastně...už jsou tam 14 dní starý,ale já zatím vypadám pořád stejně
Jinak příští týden se chystám na vánoční ples. Už se těším Jsli budou photky,tak je sem samozřejmě háznu
Už máíte nakoupený dárky k Vánocům? Já ještě ne. Teda pár už jo, ale jinak ten zbytek vidím až na 22.12. a balení na 23.-24. 12. Jak jinak,že?
Taky mi piště vaše zkušenosti s dárkama atd...
Paa
Inly

P.S.- Taky u vás sněžilo? A taky jste se na FB přidali ke skupině "Chci,aby na Vánoce sněžilo" ?

Titulek- Nic mě nenapadá

6. prosince 2009 v 14:54 | Inly

Ahooj lidi,
po dlouhý době se zas ozývám. Poslední článek 17.11.?? Čekala jsem tak 27.11. Ten čas hrozně letí a než se nadějeme,tak máme rok v p**eli . Za rok to samý atd.... To abych se už začala učit na maturitu .
Už jsem si všimla,že blog zanedbávám čím dál tím víc. A jak jsem o tom přemýšlela,došla jsem k názoru,že kdybych si blog nezaložila před rokem a půl,tak bych si ho teď vůbec nezaložila. Ale nebojte,pořád budu s tímhle pokračovat,i když omezeně,páč už ho mám rozjetej a nechce se mi ho rušit .
Jak jste si užili čerty? Nás pomalovali těnkama a rok starýma remperama. Příští rok budeme čerti my Pomsta bude sladká....muhaha .
Večer jsem ven šla...včera,ale zádnýho čerta jsem kupodivu neviděla. Jenom jsem v parku slyšela křik a petardy- čerty,tak jsem to RADŠI vzala obloukem . Nechtěla jsem,aby to dopadlo jako na minulý čerty.
Strašně se těším na vánoční prázdniny. Jo,hlavně na ty. Jinak už vím,co k Vánocům dostanu,páč jsem je s mamkou kupovala. Teď jen počkat do Vánoc,až mi je rodiče vydají . Tedy,ne že bych nevěděla,kam ty dárky schovávají .
Jinak včera jsem konečně byla v Cinema city na New moon a musím říct,že ho zfilmovali dokonale A hlavně se hodně drželi knižní předlohy,což bylo dobře .
Tak a už je zase vracím ke článku o hodinu později . Já ani totiž nevím,co bych se ještě měla napsat .
Paa
Inly