Listopad 2009

Vánoce ,Vánoce přicházejí

17. listopadu 2009 v 15:19 | Inly

Ahooj lidi,
včera jsme měli ředitelský volno,tak jsem se rozhodla využít prodlouženýho weekendu a znovu vyrazila do Plazy na nákupy. Zaměřila jsem se spíš na oblečení než na doplňky,jako posledně. Všechno,co jsem nakoupila (co moje mamka nakoupila ) si nechám zabalit pod stromeček . Takže musím vydržet do Vánoc.
Příští týden tam jedu zase. To je snad tradice nebo co,páč každej rok takhle před Vánocema furt nakupuju
Příští týden tam jedu na New moon. Už se moc těším. Brácha říkal,že to bude fakt velkej trhák. Říkal správně .
A teď zpět k Vánocům:
Co vy? Už nakupujete dárky,nebo to necháváte na poslední chvíli? Já se budu snažit pokud možno nakoupit dárky v ten příští týden . Takže budu muset dát dohromady zase co nejvíc peněz,páč už budu zase nakupovat hadry a všichni se ze mě můžou zbláznit.
Tuhle sezonu letí takovej Disco trend. V Pimkie nebo v Promod můžete vidět poflirtovaný šaty,trička atd.... Strašně se mi to líbí,jenže kupovat si je nemůžu a to hned ze dvou důvodů:
1. Už něco takovýho mám a
2. moc to nevynosím.
Na velký pařby můžu chodit až od 18-ti a nikam jinam se tohle oblečení moc nehodí. (Ledaže bych svůj Disco styl brala úplně od srdce ).
Ach jo.... Docela mě štve,že jsem "nezletilá". Člověk nemůže jít na večírek,aniž by ho hryzal pocit,že může mít na krku policajty.
Doufám,že až mi bude 17,parlament si nepohraje se zákonem a neurčí,že dospělost bude v 21 letech. To už by bylo fakt k na*rání

A teď zase zpět k Vánocům:
Už bych měla napsat Ježíškovi,že jo?
V první řadě potřebuju sluchátka do mobilu. A jen tak mimochodem: včera jsem si jela taky pro ten mobil. Juchůůů Takže ten křáp,co jsem měla jako náhradu můžu zahodit. A pak k němu zase láskyplně přiběhnu,jakmile se něco stane s tím mým dosavadním .
Další věc,kterou bych k Vánocům chtěla je Nový měsíc: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem.
Vtipný na tom je,že ani nemám přečtenej ten o Stmívání . Přiznávám to .
A následující přání je CD Britney Spears: The singles Collection. Ta edice s DVD a má fialovej obal.
Nechtějí se mi hledat obrázky toho všeho. Ne,že by toho bylo nějak moc...
Takže můžu si vzít papír, načmárat na něj barevně a třpytivě DOPIS JEŽÍŠKOVI a nakreslit všechno,co si přeju. Jo,nakreslit,páč mi došla barva do tiskárny. To mi připomnělo další dárek,kterej si k Vánocům přeju: Barvu do tiskárny.
Pak dopis předložím mamce a budu jí dopodrobna vysvětlovat,co vlastně chci. To bude sranda
A jinak,taky už budete psát "Dopis ježíškovi"? Já to u sebe vidím na příští týden. Teda vlastně...na tuten weekend . ("tuten"...plzeňskej přízvuk,zvykejte si ).
Ještě totiž musím pracovat na ročníkový práci,kterou máme odevzdat 31.března. Už bych měla začít schánět matroš,ale vždycky to odkládám. Řeknu si: "Udělám to tenhle weekend." Až weekend nastane,k ničemu se nemám a pak to zase odkládám na ten příští...atd...atd...atd
Takže dneska se musím překonat.
Paa
Inly

P.S.- Proč si pořád myslím,že je neděle??
P.P.S.- Taky jsem si vzpomněla,že možná si budu přát iPod. A taky určitě budu chtít sluchátka a mikrofon na Skype. Sluchátka s mikrofonem bych chápala, ale k čemu iPod? Vždyť hudbu mi přehrává mobil. Asi začínám být pořádně náročná....
P.P.P.S.- Pořád žiju v domnění,že dneska je neděle a zítra pondělí. No je tohle normální??


Lay no. 9

16. listopadu 2009 v 21:04 | Inly |  Old designes
Zdravím,
po delší době je tu opět novej design. Ten před tímhle mě začínal už pěkně štvát. Už se mi moc nelíbil.
Vlastně teď to ani zas tak velká změna není,snad kromě záhlaví,rámečku a odkazů v menu.
Snad se vám bude líbit

V CČ je ten předešlý.

Millionaires - The one

15. listopadu 2009 v 16:46 | Inly |  Music

<33

Sweet sixteen <33

7. listopadu 2009 v 16:03 | Inly

Ve středu 4.11. jsem oslavila své 16-té narozeniny =D KOnečně =D Nebyly to žádný velký pařby,nerada dělám rozruch okolo svých narozenin =D
A hele, v USA můžu v tomhle věku už mít řidičák na nějaký (pěkný) auto =D
No nic, teď jsem v ČR,takže je nejvyšší čas vrátit se na zem =D

Objevila jsem jednu zpěvačku a herečku,která se narodila stejně jako já,akorát o pár let dřív. Teď si nejspíš říkáte,že takových slavných je hodně,ale tahle mě zaujala svojí barvou vlasů, i když jak jsem později zjistila,byla několikrát i blond. =DTady je pár jejích songů: