Říjen 2009

Autumn holidays

28. října 2009 v 16:23 | Inly

Ahooj lidi,
začínají nám podzimní prázdniny . Konečně. Včera ve škole jsem dokonce pomalu odpočítávala hodiny do konce. Pepe by mohl vyprávět ("Už jen dvě zvonění a jdu domůůůůů!"). A pak v autobuse ta radostná euforie. (Uáá, už budu mít do konce týdne volno. Je to tak úžasnej pocit vědět,že do konce týdne nemusim do školy!") O tom by zase mohla vyprávět Týnunka,která se mnou chudák seděla .
Je to divný,ale já už od října přemýšlím o Vánocích. A to jsem ještě neměla narozeniny a ani nepřišel Mikuláš pochválit mě,jak jsem strašně "hodná".
Ale už tak nějak přibližně vím,co bych si k Vánocům přála . Někdy v listopadu napíšu dopis Ježíškovi. Musím dřív,aby mamka s taťkou (popřípadě bráchové) stihli dárky sehnat . A já budu schánět taky,už mám naplánováno ke konci listopadu jet do Plzně.
Zítra tam jedu taky . S mamkou. Prej si v Plaze mám vybrat dárek k narozeninám. Co na tom,že ho budu mít o týden dřív . Takže už je jasný,že se z toho vyvine pěknej shopping .Taky rovnou zajdeme do kina,nejspíš na ten dokument o Michaelu Jacksonovi.
Ale ten týden po prázdninách bude nejhorší. My snad píšeme test z každýho předmětu. Na základce to bylo jiný. Tam dali za jeden den maximálně dvě prověrky,abysme toho neměli moc. Tady nám jich na*erou rovnou pět!!
Nevadíí . Aspoň bude sranda ( Ta ironie....)

Tak a teď si představte,že někdo píše článek na blog, v polovině článku skončí a vrátí se k němu až po hodině. A teď si představte,že přesně tohle jsem udělala já. Jo,udělala. Člověka jednou něco zaujme na netu a pak už nemůže přestat. ale buďme rozumní: Svět není jen o internetu To mi připomíná,že už bych měla jít Ale nejdřív sem přidám nějakou music,aby bylo co poslouchat

Britney spears- Monster (demo):Lady Gaga - Bad Romance (Final Version):Britney Spears- 3: (<33)


"Čo stojí lístok na Mars?"

17. října 2009 v 15:12 | Inly

Ahoooj lidi,
tradiční otázka: Jak se vede?
U mě nic moc. Nejhorší to bylo včera. Nastoupila jsem do autobusu,jako každý ráno a jako každej jinej den jsem si sedala na pětku. A jak jsem si tak šikovně sedala,zapadl mi někam za sedačku prstýnek,kterej mám už dva roky,takže jsem si ho docela oblíbila. Byl k nenalezení. Teď je navěky ztracen. Bééé. A teď nemám na pravým palci co nosit,takže budu muset sehnat nějakej novej,ale musí být buď z oceli nebo ze stříbra. Zlato nesnáším a měď už vůbec ne. Nesnáším,když chytá tu svojí "měděnku".
Takže jsem byla celou cestu do školy zdrcená ze ztráty mýho nejoblíbenějšího prstýnku. Kámoška se na mě vytasila s tím,že všechno jednou končí. Řekla jsem si No,asi jo,když to říká.... a vytáhla mobil,abych si pustila nějakou music. Nejspíš znáte Sony ericsson W350i,když ne,nevadí,tohle není podstatný.
Tak jsem si hezky chtěla ještě před posloucháním přečíst zprávu,když v tom ten kryt šel nějak divně otevřít. Hned mě trklo,že je zlomenej. Když jsem ho otevřela úplně,zůstal mi v ruce. Vyvalila jsem na ten zjev oči a doufala,že se mi to jen zdá. Prstýnek najednou šel stranou.
Jsem totiž velkej závislák na mobilu a bez dobrýho mobilu jsem jako bez ruky. Takže jistě chápete moje pocity,když jsem byla nucena sáhnout až na dno skříně a vytáhnout Nokii 1600. Je bez fotáku. Bez walkmanu. Bez bluetooth.....Vždyť ona nepřehrává ani mp3-ky!!! A nedávno jsem na něj koukala na netu a na jednom servru ho nabízeli za 990Kč. Ale je nová. Používala jsem jí totiž jenom jednou a to před dvěma lety,když jsem chtěla omrknout,jaký má vlastně funkce.
A teď v nejbližší době budu muset zajet do prodejny,kde jsem ten muj rozbitej mobil koupila a šoupnout ho do opravy na základě záručního listu. Nemusím spěchat,záruka mi skončí za rok a čtvrt. Ale já spěchat budu. S tou po*ranou Nokií to nikam naleko nedotáhnu.
Takže abych to shrnula: Včera jsem dostala dvě velký facky najednou. Au.

A teď něco veselejšího: Obědnáváte už Contour pro? Nebo tu pánev s nerozbitným víkem? Kámoš,kterej si pamatuje všechny telesgoppingy od roku 1993, mi poslal na tyhle dva výrobky odkazy. →TADY← a →TADY←. Tak a můžete obědnávat =D

A na závěr tu mám něco,co je pro nás, pro studenty, naprosto běžný:


Paa
Inly

Odměna za bleskovku from P.e.t.r.a.

17. října 2009 v 14:26 | Inly |  → My awards ←

Děkujuu =D

Myslím,že tohle ani titulek nepotřebuje =D

11. října 2009 v 16:12 | Inly

Ahooj,po týdnu se zase hlásím
Už jste si objednali Contour pro? LOL Nebojtee,dneska to vytahovat nebudu.....i když..... Včera mě dostalo tohle:

"Horste,mám pro tebe překvapení! Upekl jsem buchtu!!"
"V pánvi??"

No...pár lidí ví,jaký zkušenosti mám denně s buchtama a z nás nejsem jediná,kdo takový zkušenosti má

Taky máte nutkání koupit si něco novýho na sebe? Já už dlouho nedržela tašku s něčím úžasným Takže se budu muset odhodlat k šetření a pak vytáhnout rodiče na nákupy a sem tam na ně udělat psí očka a slibovat,že to oblečení opravdu vynosím
Jenže jak mám začít šetřit?? Vždycky (teda aspoň poslední dobou) po škole,když čekám na autobus,zajdu s kámoškama do Shleckeru jen tak podívat se,co mají novýho. Dvě poslední návštěvy jsem už neodolala a vyrabovala svou peněženku kvůli Miss Sporty- Be connected. Navíc tam mám vyhlídnutej parfém,na kterej mi nikdo nesahejte!! A taky jednu krabičku,ve který je řasenka Rimmel a k ní malá červená filtry posetá party taštička,takže na to mi taky nesahejte
Takže už vím,co budu chtít začátkem listopadu k narozeninám Akorát mamka o tom ještě neví Budu jí muset informovat. A to ještě dneska
Už ani ne měsíc a bude mi 16 Už aby to bylo
Jsem zvědavá,jsli budu stejně mluvit i v 50-ti LOL

Když čekáme tu hodinu na autobus,vždycky se nějak zabavíme Jak už jsem zmínila,ve Shleckeru. Já tam jsem schopná skejsnout půl hodiny,páč už jednoho výrobku stojím třeba 5-10 minut,až mě holky musejí popohánět,abych se už hla dál A teď si představte,že podobných výrobků je tam víc Takže,jak už jsem tu líčila,je z toho půlhodinka jak vyšitá. Tak a teď se budu hájit: Stojím u jednoho blbýho lesku půl hodiny proto,že se mi líbí a nevím,jsli si mám koupit tenhle nebo ten o odstín světlejší/tmavší. To samý dělám i s jinýma produktama. A taky přemýšlím o tom,jsli se mi to opravdu hodí a jsli k tomu mám přizpůsovenou peněženku. Velmi efektivní. Takže nechci slyšet kecy o tom,jak jsem v tom strašně pomalá!!

Jinak bych chtěla říct,že se omluvám všem,kteří čtou nějakou z mých povídek. Opravdu mi teď nezbývá čas na psaní,komplikoje to škola. Na základce to bylo ještě jednoduchý,ale teď ty nároky jsou horší. SLibuju,že jakmile se situace vylepší,hned sednu k bloku a začnu psát .

Taky bych chtěla studentům Veřejnosprávky oznámit,že my NEJSME žádní "obchoďáci" a že nebudeme mít žádnej obchod! Z nás budou ekonomové nebo účetní! Doufám,že to chápete

Hodně slíchám to,že název naší školy zní hodně povíšeně a namyšleně. Odpovím jim jednoduše: "To je dobřééé."

Jo a už jsem zmiňovala,jak nesnáším fyziku?? A matika,že je u mě na stejným bodě jako fyzika??? A proč se musíme učit fyziku?? A proč máme od druháku chemii?? Brácha mě uklidňoval tím,že jako ekonomové musíme mít všeobecný znalosti.......Super.

V pondělí dostáváme známky z testu z tý "úúžasný" fyziky. Juknu se na net,třeba už tam ty známky jsou. To bude sranda

A teď je na řadě moje obvyklá otázka. Ne,není to "Co si o sobě myslíte?" ,otázka,kterou pronáším bez ostychu v mém každém rozhovoru s náhodně vybranými nevinnými lidmi.
Moje obvyklá otázka pro dnešek je: "Jak jste si užili weekend?" Používám minulej čas,páč weekend už je pomalu u konce.
Já si tenhle tenhle weekend užila tak nějak normálně. Nic neobvyklýho se nestalo,nic nenormálního či překvapivýho mě nepotkalo. Zatím. Ještě není konec weekendu. Ještě ne. To mi připomíná,že musím dokoukat ten horor,co jsem před chvílí stopla,abych mohla napsat článek,kterej momentálně čtěte.

Toť vše o mém "krátkém" vyjádření mých myšlenek.
Zvláštní. Najedu na Nový článek,začnu psát pár vět,aniž bych věděla,jak budou pokračovat a nakonec se z toho vylíhne tahle slohovka. To je ta moje ukecaná povaha. Vyšlo mi to i na Facebooku . Kámoška mi slíbila,že když se před ní jenom jednou zmíním o Facebooku,zakroutí mi krkem. Budu jí muset na tenhle článek nějak nalákat .
Koneckonců,z Facebooku se postpně stává komerční sračka. Upřímně doufám,že se to samý nestane i z Twitteru.
Jenže mě nic nezastaví Účty a profily mám všude,na co jen pomyslíte Stačí mě jen trošku hledat. V profilu tady na blogu mám pár základních profilů,na který chodím,i když na Myspace je to jen jednou týdně.

Teď se protahuji a zívám a náhle si uvědomuju,že jsem se OPĚT zakecala. Ach jo. Lidi mi říkají,že tohle vykecávání je velmi dobrá vlastnost a že by chtěli mít taky takovou. Jenže mě už z toho věčnýho vykecávání taky bolí pusa a moje hubený dlouhý prsty jsou už docela otřesený z toho věčnýho ťukání do klávesnice. To mi připomíná,že musím dopsat úkol na PEK. A laborku z bižule. Super.

Ok,a teď už vážně konec proudu mých valících se myšlenek. Ty jo,já bych toho ještě tolik napsala....
Počkejte si na příště (Jsli nějaký bude....muhahahahahaaa )

Doufám,že jste přežili tuhle slohovku a úspěšně jste se dohrabali k týhle poslední (nebo možná předposlední) větě.
Paa
Inly

P.S.- Pěknej zbytek weekendu =*
P.P.S.- Už jsem vás varovala,že jsem velkým symbolem nekonečnosti a že vydržím vykecávat hodiny bez přestání?
P.P.P.S.- Tak teď vás varuju.
P.P.P.P.S.- Už jste slyšeli o tý pánvi s nepřilnavým povrchem a nerozbitným víkem? Je od tý samý firmy,co vyrábí Contour pro. Včera někdy kolem 12-tý na ní byla reklama.
P.P.P.P.P.S.- Momentálně koušu jablko,páč mi někdo sežral mý oblíbený jogurty a já mám hlad. Heh....a nesežrala jsem je já??
P.P.P.P.P.P.S.- A teď už vážně končím,už mě nebaví psát ty "P.P.P....."

Po delší době je tu zase mje photka. No...hm....Najednou mlčím,slyšíte ten úžasný a velmi blahodárný klid?? Ne nadlouho

Lady GaGa- No way

10. října 2009 v 15:01 | Inly |  Lady Gaga

<33

Lady Gaga - Bad Romance

4. října 2009 v 16:06 | Inly |  Lady Gaga

<33

Teleshoppingy s velmi kvalitními výrobky. No nedali byste si říct?

3. října 2009 v 16:12 | Inly

Ahooj lidi!!
Jak užíváte weekend? Já neužívám. Jsem totiž nachcípaná . Doufám,že se do podnělka dám do normálu,páč nechci chodit s ucpaným nosem a nosovým hlasem. No, doufat můžu,ale nevím,jsli tomu pomáhám. Sedím tu u otevřenýho okna a studenej vítr mi vane na hlavu. To se určitě brzy uzdravím .
Jinak kdybych tu začala blábolit,tak si toho nevšímejte. Dneska mi to opravdu nemyslí .

Sledujete teleshopping? Já ne. Ale vždycky o weekendu na něj ráno při snídani na COOL narazím. To si o tom zas pokecáme všichni se Stromem .
Nechápu reklamu na Contour pro. Oni tam kecají něco o tom,že nemáme kupovat přebytečný nože a sami vám jich nabízí dvacet a z toho osm stejných. No chápete to?
A když si všímáte detailů,tak můžete vidět,že když řeže do toho kladiva,tak už to má předem předřezaný. A když se podíváte pořádně na tu čepel,tak zjistíte,že nůž se do kladiva vůbec nezařezává. Tak a teď můžete zvednout telefon a objednávat velice kvalitní výrobky.
Tady máte těch ukrutných 10 minut v nějaký čínštině. Tomu jazyku nerozumím ..:


K popukání,jak přesekne ten ananas . Určitě už dopředu nakrojenej . A Horst by si měl taky dát někdy pauzu nebo jít už rovnou do důchodu . Heej,jak to vždycky strašně přehrává. Prej:

"ZAVOLEJTE A RYCHLE OBJEDNEJTE-"
"Počkej Horste,ještě to není vše."
Horst se zatváří VELMI překvapeně.
Kuchař sáhne dolů a vytáhne na pult ještě jednu sadu nožů. "Pokud ihned zavoláte,získáte od nás ještě jednu celou sadu nožů Contour pro zcela zdarma."

Z týhle scénky upe nemůžu LOL

Tak tohle je pro dnešek vše,užívejte weekend,objednávejte Contour pro a hlavně nenastydněte
Paa
Inly

Britney Spears- 3

2. října 2009 v 17:50 | Inly |  Britney Spears

<33