Září 2009

Rihanna- Terminator

28. září 2009 v 14:12 | Inly |  Music

<33

Seznamovák

27. září 2009 v 16:52 | Inly

Čau lidi!!
Jsem tu a seznamovák jsem si pořádně užila . Nejdřív jsem měla tak trochu (víc) strach,co tam se mnou bude. Když jsme totiž přijeli vlakem do těch slavných končin zvaných Ejpovice,moc velkej dojem to na mě neudělalo. Mini vesnička s uštěkanými psy. A camp zapadlej bůhví kde někde v lese. Ale když jsem tam pobyla víc času,uvědomila jsem si,že to není zas tak hrozný. Bylo to super . Byla tam taková sranda,že jsem neměla ani čas přemýšlet,kde to vlastně jsem .
→TADY← jsou photky,tak si je můžete prohlédnout . A na mým chanelu na YT jsou videa. (→TADY←)

Tak a v út do školy. A zrovna máme 9 hodin. No to mě po*er. Já si mám připravit aktualitu na ekonomiku a napsat úkol na PEK. Teda aktualitu už mám,budu vyprávět o zdražení benzinu. O celých 1.50Kč na litr!!!! To by se mohlo pořádně odrazit na rozpočtu domácnosti,obzvlášť,když někdo hodně cestuje autem.
Tak a už zase mluvím jako ekonom.
No nic,stručně jsem tu oznámila,že žiju a že se mi seznamovák moc líbil a teď jdu psát PEK. Jsli to neudělám teď,tak už nikdy.
Užívejte zbytek neděle a zítřejší svátek,jak jen můžete. Každej po svým
Paa
Inly


Titulek??

23. září 2009 v 17:09 | Inly
Ahooj lidi!!
Zítra odjíždím na seznamovák,jak už jsem zmínila. Místen našeho dvoudenního pobytu se staly Ejpovice. No fakt. Dokonce se i učitel na Statistiku (nebo na HOZ,já už nevim) se divil. Prej: "Ejpovice? A co tam?"
To,že tam chcípl pes,už víme všichni. No....doufám,že to tam přežiju. Nebudu v tom přece sama . Bude tam naše třída a my si to tam pořádně užijem. Nevim,jak vy,ale já budu po večerech jíst hrušky. A jablka. Zase.
K obědu máme dostat jakousi smetanovou omáčku s knedlíkem. Brrr. Ale večeře by měla být lepší,vím,co k ní bude,ale jsem líná to tu rozepsat .
Jinak už mám sbaleno,čekala jsem,že se s tim budu s*át až do večera. Nakonec to bylo asi za 20 minut. Stal se záááázrak.

Táák a vy se pěkně příští dva dny (m)učte ve škole,zatímco MY si budeme hezky a pohodově užívat . Doufám,že už zelenáte =D Muhaha =DÁááá, já si tohle táák vychutnávám

Jsli budou photky nebo videa,tak je sem háznu. Snad. To jsem slibovala i s photkama z Řecka a dodnes tu nejsou. No, máte tu moje YT, Facebook nebo Lidé. Někde to bude

Paa
Inly

P.S.- Jinak jsem obnovila svůj Myspace. Nemám tam skoro žádný přátele. Nejspíš proto,že jsem byla poslední dobou neaktivní. Nechodila jsem tam skoro vůbec. (Bez toho "skoro". Já jenom,aby to znělo trošku líp )

Lay no. 8

20. září 2009 v 17:15 | Inly |  Old designes
Tákže už je tu ten slíbenej novej design =D. Rozhodla jsem se,že by měl víc vypovídat o mně,takže jsem ho udělala ve stylu Disco =D
No...snad se bude líbit =D

Tady je ten starý:
Ahooj lidi!!

20. září 2009 v 15:17 | Inly

Tak po delší době se zas hlásím v plný parádě . Vtipný,ale příští týden o mně zase neuslyšíte. Tedy,pokud nebydlíte někde v mým okolí.
Jak jste rozjeli školu? V mým případě je to v pohodě. Chytli jsme suprovou třídní,naše třída je jako kolektiv supeer teda až na jednoho člověka,ale je jen jeden,takže to není nijak závažný =D, prostě všechno je supeeeer . Ale učení už supeeer není . Ale mohlo to být horší. Povinná četba se snad zvládne a termín odevzdání ročníkový práce je ještě daleko. Jsem prostě optimista,snažím se to vidět pozitivně. Jinak bych nejspíš moc daleko nedošla .
Hodně mě ale štve fyzika. Já jsem přece nenastoupila na OA,abych se tam učila fyziku!! Uáá,já jí nechciiii!! Ale naštěstí ve druháku už nebude. Místo ní přibude chemie. Super,ještě lepší. Za tyhle prázdniny jsem skoro všechny ty vzorečky sloučenin atd... zapomněla a co teprv za rok,páč si těžko někdy o Vánocích hezky sednu k chemii a radostně si budu opakovat celý učivo.
Taky moc nemusím biologii. Sice jsem ze zkoušení dostala za 1,takže na půl roku mám klid,ale když jsme posledně brali strukturu buňky....ó můj bože....
A aby toho nebylo málo,se*e mě i matika. I když poslední látku,kterou jsme brali bezproblémově chápu,někdy je to úděsný. Ale aspoň v tom nejsem sama. Snad celá třída si na ní stěžuje.
Taky si všichni stěžujou na ekonomiku. Je toho tam hodně,to přiznávám,taky mě to štve,ale zase na druhou stranu mě baví. Už odmalička. Jasněě,budu ekonom . Néé,já chci být herečka. Varianta číslo dvě je managerka. Uvidím,co vyjde .
Příští čtvrtek naše třída jede na seznamovák do Ejpovic. To je někde za Plzní. Vrátíme se v pátek. Třídní nám vyprávěla,jaký tam jsou stromy,atd...Ale já nechci stromy!! Já jsem městskej typ . To mě vede k zapeklidý otázce: Máte rádi stromy? LOL Kdo není zasvěcenej,nepochopí .
Ale stejně se na seznamovák těším . Bude p*del .
Abych školu shrnula celou dohromady: Líbí se mi tam. Rozhodně o 100% lepší než ta naše zastaralá základka.

Měním téma: Možná přestavím celej tenhle blog. I s rubrikama.
A proč? Už totiž nemám moc času sem přidávat novinky o Twilight nebo o GG( i když o Twilight toho tu bylo víc). U compa jsem jen o weekendu nebo ve škole,když máme ITE. Jinak prostě nemám čas,to radši jdu ven.
A o weekendu se mi to všechno dohánět nechce.
Takže ty rubriky asi smažu. Ale teď mě napadlo,že bych je tu mohla nechat,abyste si mohli popřípadě prohlížet jejich obsah. Jasně,nechám je tu. Když jsem se s tim ten rok tak s*ala ...
Občasně sem ale něco přidám,třeba nějakej novej trailer, suprový stillsky nebo pěknej shoot,ale nečekejte tu toho moc. Na více aktuálních novinek jsou jiný a lepší blogy,který se na to zaměřují.
taky přemýšlím o novém designu,i když se nějak pořád nemůžu odpoutat od toho dosavadního. Ale už mám jakousi inspiraci,jak by měl vypadat. Nechte se překvapit .

Další změna tématu: Taky jste včera viděli pilotní díl GG? Docela mě zezačátku zklamalo,že se to v Čechách jmenuje Super drbna. V anglickým originálu to zní líp.
Tyhle díly jsem už viděla,ale přesto se na to budu koukat znovu. Je to moje závislost . Zezačátku jsem si nemohla zvyknout na ten dabing,páč jsem se na GG dívala jen s titulkama (v jiným podávní to ani nebylo),takže jsem na to zírala a můj mozek nedokázal zpracovat mluvenou češtinu. Stává se ze mě cizinec . Jupíííí!!!!!

Zase jsem se jednou rozkecala,ale to nevadí. To se stává .
Takže letím,musím si ještě napsat domácí úkol z PEK. (písemné a elektronické kominukace,pro ty,co nevědí)
Musela jsem se naučit úplně jinej styl psaní na klávesnici. Taky jsou zajímavá ta cvičení,kde pořád dokola píšeme lala lflf sjsj sůsů klad kladů sada skla.....atd....To vždycky popíšu celou stránku . A to ve druháku už předpokládaně budu umět psát 200 znaků na minutu. No....to bude ještě zajímací....(Zajímací....naučila jsem se zase nějaký nový slovo a teď se ho nemůžu odnaučit. Áááá,ať už mě to nesereee!!!!)

Tak to jsem zase jednou odskočila od tématu,který pojednává o tom,že už končím s tímhle vykecáváním se. Už mluvím jak ve svý slohový práci.... Už potřebuju weekend....

Weekend nám končí a já mizím
Paa
Inly

Eva Simons- Silly boy

18. září 2009 v 18:19 | Inly |  Videa

22. Emoce

13. září 2009 v 17:18 | Inly |  Navždy v temnotě
Páni,tohle by se dalo nazvat velkým comebackem!!

"Néé,vůůůbec. Ty seš leda tak schopném vyrabovat kasu,"chechtal se Aaron.
"Lepší být prachatej,než voškubanej,jako ty. Jen nám všem povyprávěj,jak tě minule vochvcali,"nedal se Logan a Maggie ho praštila do ramene,aby příště nebyl tak vulgární.
Normálnímu člověku by po té ráně upadla ruka,v tomhle případě se Logan na Maggie láskyplně usmál.

ITE

7. září 2009 v 15:02 | Inly
Jak jinak pojmenovat tenhle článek,že?
Když spočítám ještě tuhle hodinu,tak mě čekají ještě dvě hodiny do konce. A budou se pěkně vléct,na Facebooku jsem se o tom vyjádřila.
Už si ani nevzpomínám,jaká měla být pointa tohoto článku a ani už nevím,co jsem vlastně chtěla napsat. No....stane se =D
Zatím se mějte. =D Opět mě tu uvidíte někdy koncem týdne.
Paa
Inly

Inly_DisCo_GirL

5. září 2009 v 15:46 | Inly |  My photos
Tyhle photky jsem fotila v Řecku. Takže jsou tím pádem z doby,kdy jsem měla ještě ty starý vlasy. Heh...já vám ještě nejspíš neprozradila,že mám ty vlasy nově obarvený,že ne? =D No nic,photky s mýma novýma vlasama sem hodím jindy. Dnes se mi nechce =D Jinak ta barva má název tmavá třešeň. Mám je tmavý. A trochu nafialovělý =D
No nic,užívejte weekendu =D
Paa
Inly

Jacob- poster

5. září 2009 v 13:46 | Inly |  NM- Pictures


New Edward poster

5. září 2009 v 13:43 | Inly |  NM- Pictures

Promo- Rosalie

5. září 2009 v 13:42 | Inly |  NM- Pictures

Back to school

2. září 2009 v 16:02 | Inly

První i druhý den v nové škole mám za sebou =D
Vše je v pohodě,spolužáci jsou milí,i když je to všechno zatím chatrný a stydlivý,páč se ještě tolik neznáme.
I učitelé (tedy profesoři) se tu zdají být milejší než ti na základce.Dnešní poslední hodinu jsme měli Základy podnikatelské ekonomiky a hned po úvodu na nás vyučující vybafla s ročníkovou prací. Zadala nám témata,popsala,co má práce obsahovat,kolik má mít stránek (8-10) atd..... No,aspoň mám víc času na rozmyšlenou. Máme jí odevzdat nejpozději do 31.března,takže,jak už jsem se zmínila,na pohodu =D Stejně si už ale rozmýšlím témata....váhám mezi dvouma. Ale stejně vím,že než tu práci začnu doopravdy psát,tak si vyberu úplně jiný téma. Znám se až moc dobře =D

A co vy? Jak jste zmákli vy první školní dny?